Remekeltek a magyarok a Prága Pro testépítő és fitness versenyen

6
50
views

Több kategóriában és mindkét nemben érdekeltek voltak magyar testépítő és fitness versenyzők az október 1-én megrendezett prágai fitness fesztiválon. Az urak részéről a profi kártyás Kiss Jenő betegség miatt sajnos kihagyta a versenyt, így főként Kökény Bélát kellett figyelni amatőr testépítés kategóriában. A nőknél több versenyzőért is izgulhattunk, ahol végül szép számmal születtek dobogós helyezések.

Kiss Jenő tegnap jelentette be hivatalos oldalán, hogy egy sajnálatos vírusos megbetegedés miatt, -ami egyébként az egész családján végigment – kénytelen kihagyni a Prága Pro-t. Habár Salamon Dia mellett Ő lett volna a másik profi induló, így is volt kiért izgulunk az amatőr résztvevők között is.

A hölgyek közül kategóriájában Kiss Virág volt a favorit, míg a férfiaknál a 100 kg-os kategóriában Kökény Béláért lehetett izgulni. Béla formája nagyon rendben volt, ami első helyezést érdemelt, Virág pedig ismét hozta a kötelezőt: továbbra sem talált legyőzőre bikini kategóriában.

A dobogós magyar helyezéseknek ezzel közel sincs vége. Így alakultak kategóriánként az eredmények: